Kendi Ruhsal Enerjine Dönmek

KENDİ (RUH) ENERJİNİZİ KEŞFEDİN
Her ruh bir enerjidir. Ruhların her biri tıpkı parmak izleri gibi birbirinden farklı ve özeldir. Manevi dünyadaki kimliğimiz olan ruhlarımız enerjiden oluşmaktadır. Kendi enerjinizi keşfetmek için olduça kolay bir egzersiz önermek istiyorum. Bu egzersizi evinizde, iş yerinizde, ormanda, kısaca istediğiniz her yerde yapabilirsiniz.
Bulunduğunuz yerden ayrılmadan gözlerinizi kapatarak 7 kez nefes alın sonra yavaş yavaş 7 kez nefes verin. Algılamanızı genişletmek için bu adımları tekrarlayın. Daha sonra gözleriniz halen kapalıyken sizi kuşatan seslere kulak verin. Bulunduğunuz ortama göre değişen bu seslerin gürültülerin yanısıra siz hareketsizken çevrenizde olup bitenlere dikkat edin. Size eşlik eden yürüyen insanlar, konuşmalar, kuş sesleri gibi birçok şey olabilir. Soluduğunuz havanın farkına varın. Şimdi evrendeki yerinizin farkına varın. Her nefes alışınızda içinizden şunu tekrarların '' Ben, burada ve şimdi varım.'' Daha sonra yavaşça nefes verin. Egzersize alışana kadar (En az 5 dakika kadar devam etmelisiniz) bu adımı tekrarlayın. Gözlerinizi açın ve çalışmanızı değerlendirmek için kendinize birkaç dakika verin. Kendinizi nasıl hissediyorsunuz? Huzurlu, mutlu, sakin, durgun nasıl hissettiğinizi tanımlayın. Değiştirmek istediğiniz şeyler var mı? Yoksa şu anki halinizden memnun musunuz? Bu sorulara içtenlikle yanıt verin.
Unutmayın herkes kendi dünyasından sorumludur. Kendinizi daha olumlu hissetmek için yapılacak tüm tercih ve kararlar size ait. Sizin en büyük destekçiniz yine sizsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : reiki izmir - reiki master izmir - eft izmir - eft master izmir - reiki master izmir - reiki izmir -

Yorumlar