Reiki

Reiki dünyada gerek şifa, gerekse ruhsal gelişim amacıyla kullanılan evrensel yaşam enerjisidir. Koşulsuz sevgi ile kullanılır.
Reiki en temel şekliyle, bu enerjiye açılmış (inisiye edilmiş) bir kişi tarafından, ellerini bedenin üstüne koyarak kendine ya da başkalarına aktarılması ile kullanılır.


Reiki iyi olma haline dayanan bir zihin - ruh - beden birlikteliğidir. Bizi evrensel yaşam enerjisinin farkındalığına ve şuurlu yaşamaya yöneltir. Yani Reiki; fiziksel ve ruhsal şifa tekniğidir. Tek ölçüt sevgi ile kullanmaktır. Son derece güçlü fakat bir o kadar da basit, güvenli olup bir (Reiki Master'ı tarafından insiye edilen)herkes tarafından kullanılır.
Reiki modern tıp yöntemlerinin yerine kullanılmaz. Ancak birlikte kullanıldığındabirçok bedensel, ruhsal, zihinsel sorunun çözümünde etkili olur.

 

Reiki Hipnoz NLP Eft ve Tüm Kişisel Gelişim Teknikleri ile ilgili sorularınız ve randevu almak için bana aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

 

Saygın Coaching & Consulting: Kıbrıs Şehitleri Cd. No:30 Kat:6 Daire:11 Alsancak/İzmir

GSM:0

E-posta:

 

REİKİ EĞİTİMİ

 

Eğitim 3 aşamadır.

1. DERECE REİKİ EĞİTİMİ: Reiki eğitiminin temelidir. Reiki 1. aşama insiasyonu kişiyi evrensel yaşam gücü enerjisine açar. Ellerdeki çakralar açılarak, ellerin şifa niyetiyle, sevgiyle enerji akıtması sağlanır.Bu aşama daha çok fiziksel tedavi için etkili olup  ve reikiye başlangıç düzeyidir.

 

2. DERECE REİKİ EĞİTİMİ :Kişinin şifa için aktardığı enerji artar. Bu aşamada Semboller yardımıyla uzağa reiki gönderebilirsiniz. Yine Reiki ile mekan temizliği, nesne ve yarı değerli taş temizliği, kristal programlamak, çakra açmak, bilinçaltına olumlama yerleştirme çalışmalarını uygulayabilirsiniz.

 

3. DERECE REİKİ EĞİTİMİ: Öğretmenlik düzeyidir. Bu da iki aşamada alınır. Önce 3. dereceye inisiye edilir, sonra da "master"ı verilir.Bu aşamayı sindirdikten sonra  reiki eğitimleri verebilirsiniz.